Murat Demir Mobil Vinç & Platform

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Murat Demir Vinç, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen firmamız, Vinç Kiralama Hizmetleri alanında uzman personelleri ile farkını ortaya koymaktadır.

Vinç kiralama sektörü günümüzde hızlı bir şekilde önem kazanmış bir sektördür. Murat Demir Vinç olarak vinç kiralama alanında siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan vinci size en kısa sürede ulaşıp sorunlarınızı çözme odaklı kurulmuş firmamız, müşteri odaklı yaklaşımlarıyla sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir.

*Esenyurt vinç *Çatalca vinç *Büyükçekmece vinç *Arnavutköy vinç *Hadımköy vinç *Beylikdüzü vinç *Gürpınar vinç *Avcılar vinç *Bahçeşehir vinç *Esenyurt Mobil vinç *Çatalca Mobil vinç *Büyükçekmece Mobil vinç *Arnavutköy Mobil vinç *Hadımköy Mobil vinç *Beylikdüzü Mobil vinç *Gürpınar Mobil vinç *Avcılar Mobil vinç *Bahçeşehir Mobil vinç *Esenyurt Mobil Platform *Çatalca Mobil Platform *Büyükçekmece Mobil Platform *Arnavutköy Mobil Platform *Hadımköy Mobil Platform *Beylikdüzü Mobil Platform *Gürpınar Mobil Platform *Avcılar Mobil Platform *Bahçeşehir Mobil Platform

30+ Sertifikalı Personel

Kendi Alanlarında Uzman Personelimiz İle Bütün İhtiyaçlarınız İçin Burdayız. Hemen Ulaşın.


Murat Demir Mobil Vinç & Platform

Murat Demir Vinç olarak siz değerli müşterilerimizin oylarıyla verilen kalite puanlarımız.

Araç Bakımı 100%
Hizmet Kalitesi 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%